+90 533 032 70 97

info@arassenerji.com

Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

ARASS ENERJi ELEKTRiK iNşAAT SANAYi VE TiCARET LiMiTED şiRKETi

Biz kimiz?

Kütahya’da bulunan işletmemiz Zayıf Akım, Orta Gerilim ve Yüksek Gerilim işlerinde yerini almış, yerel bir firmadır. Saha tecrübesi ile isminden söz ettiren ve köklü firmalar arasında yerini alan, Arass Enerji önceliğini iş sağlığı ve güvenliğini dikkate alarak her proje içerisinde yerini alıyor.

Saha projelerinde yeni yapılara temel topraklamadan başlayıp, anahtar priz montajına kadar her nevi işlerde projelendirme aşamasından son ana kadar iş süreci yönetimi ile ekibimizle birlikte güzel işler çıkarmaya devam ediyoruz. Referanslarımız, mevcutta devam eden işlerimiz, şantiye yönetimine kadar sahada güçlü duruşumuzla işimizin arkasındayız..

❝ İş sağlığı ve güvenliği ile tecrübelerimizi ön planda tutarak memnun müşteri kitlesiyle emin ama yavaş adımlarla ilerliyoruz. ❞

0 %
Müşteri Memnuniyeti
0 b+
Sosyal Medyada Biz
0
Teslim Edilen Proje
0 +
Ekip Çalışanları

Neden İŞ GÜVENLİĞİ

Önlemek ödemekten ucuzdur mantığı ile hareket ederek işyerlerinde tehlike kaynaklarını ortaya çıkartıp bunlardan oluşabilecek riskleri kontrol altına alabilirsek olabilecek kazaları azaltmış ve tehlikeli ortamları ortadan kaldırmış oluruz. 

Çalışanlar, hayatlarını fabrikalarına ya da şirketlerine adamaktadırlar. Bu nedenle, iş yerlerinin sağlık koşulları üst düzeyde denetlenmeli, çalışma şartları olması gereken seviyelere çekilmelidir. İş kazalarının önlenmesi, ölümlerin, sakatlıkların ve yaralanmaların önüne geçilebilmesi açısından, bu konulara hassasiyetle yaklaşılmak zorundadır.

Hafta İçi 08:00 - 19:00
C.tesi 10:00 - 18:00
Pazar Kapalı

ARASS ENERJİ

Çalışma Alanlarımız

Sahada aktif olarak çalıştığımız ve tecrübe ettiğimiz her bir iş ve iş alanları ile ilgili bizlerden teklif alabilir, bizleri yerimizde ziyaret ederek projelerinizde karar vermenizde beraber hareket edebiliriz.

PROJE ÇİZİM
0 %
ZAYIF AKIM
0 %
ORTA GERİLİM
0 %
YÜKSEK GERİLİM
0 %

Bizimle İletişime Geçin !

arass enerji ©2023 Tüm Hakları Saklıdır.

İletişim Bilgilerimiz

Proje Taahhüt

Proje Çizim

Onay Süreçleri

Proje İş takibi

Ürün Grupları

Sözleşme

Neler Yaparız ?

Proje

Taahhüt

Orta Gerilim

Yüksek Gerilim

Zayıf Akım